Малинчани планують перекрити залізницю – БРУСИЛІВ СЬОГОДНІ

Малинчани планують перекрити залізницю

Укрзалізниця» скорочує кількість вагонів у приміських електропотягах, пише сайт Малин Сьогодні з посиланням на Малинські Новини.

Хвиля докотилася і до Малина: нещодавно кількість вагонів електрички «Коростень — Борщагівка» зменшилася із восьми до шести, а з травня узагалі планують залишити лише чотири.

Тож люди мають намір влаштували на залізничному вокзалі акцію протесту, вдаючись ледь не до перекриття колії… Обурення земляків можна зрозуміти, почувши про реалії поїздок в електричках у столичному напрямку.

Розповідають, у вагонах не вистачає не тільки сидячих, а й стоячих місць. Дехто з містян, аби потрапити в потяг, добирається до пиріжківської платформи чи ще далі. Через задуху і штовханину ледь не щодня хтось із пасажирів непритомніє і з потягу його «знімає» швидка допомога.

Траплялись і… смертельні випадки. Крім того, електричка ніколи не відправляється за графіком, бо люди товчуться у тамбурах, не маючи змоги пробратися у вагони. Тим часом у касі малинського вокзалу кажуть: за кількістю придбаних квитків, столичними електричками користується декілька десятків пасажирів. Відтак «статистика» рахує, що потяги курсують до Києва напівпорожніми.

Чому ж люди не беруть квитки у касах станції? Відповідь — не встигають. Та й касирів на станції мало. Тому, як вихід із ситуації, люди пропонують збільшити кількість кас на малинському вокзалі, аби кожен міг встигнути придбати квиток, а для «зайців» — встановити турнікети. Нині ж люди налаштовані радикально і планують вимагати «довших електричок».

Як це зробили, приміром, у Баришівці: пасажири, котрі не зайшли в електричку, стали на колії й майже на три години перекрили рух потягів. Відтак людям пообіцяли: у години пік додаватимуть до потягів один-два додаткових вагони. Чи зможуть добитися подібного малинчани — побачимо. Адже заклик до мирної акції протесту, яку на малинському вокзалі планують почати завтра о шостій ранку, з’явився лише анонімно в соціальних мережах, без офіційного звернення до відповідних органів та служб.

Марта РОК.
Джерело: Малин Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*