В Житомирі висадили сакури – БРУСИЛІВ СЬОГОДНІ

В Житомирі висадили сакури

Понад три десятки дерев сакур та кущів троянд висадили 25 квітня ліквідатори аварії на ЧАЕС на території обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського біля спеціалізованого терапевтичного відділення для «чорнобильців», пише сайт Житомир Сьогодні з посиланням на Житомирську обласну раду.

У такий спосіб організатори вирішили вшанувати тих, хто боровся з найстрашнішою техногенною катастрофою і хто поклав життя. Саме тому місце для саджанців обрано не випадково. Долучився до своєрідної акції й голова обласної ради Володимир Ширма.

Як зазначив очільник депутатського корпусу, це символічно, що саме біля нещодавно відкритого відділення висаджують ці дерева «пам’яті».

«Нехай кожен, хто проходить чи відвідує відділення, згадує людей, які безпосередньо брали участь у ліквідації аварії – тих, хто загинув, та тих, хто вижив, — усіх, кого торкнулася ця страшна трагедія».

Голова обласної ради поінформував присутніх про те, що обласна влада продовжує спрямовувати кошти на обласну лікарню, аби цей заклад став найсучаснішим медичним закладом області, і щоб максимальна кількість жителів змогли отримати повний спектр медичних послуг на сучасному рівні.

«На попередній сесії обласної ради з обласного бюджету на лікарню виділено майже 7 млн грн. Вже завершуються ремонтні роботи «інфарктного» відділення, будуть проведені відповідні тендери, і у серпні це відділення плануємо відкрити, а до кінця року – ще й «інсультне» відділення», – сказав Володимир Ширма і подякував ліквідаторам аварії за їхній неоціненний вчинок і побажав їм міцного здоров’я.

Також Володимир Ширма відвідав обласну наукову медичну бібліотеку обласної ради, де з нагоди відзначення 31-ї річниці аварії на ЧАЕС відкрито виставку «Чорнобиль – біль людський». На виставці презентовано вірші поетів-медиків, фотографії, спеціалізована література, творчі роботи медичних працівників.

Джерело: Житомир Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*